Anne Dizisi

Star Tv ekranlarının yeni dizisi Anne için yeni yüzler aranıyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Anne Dizisi Online Başvuru Yap

's

Star Tv ekranlarının yeni dizisi Anne için yeni yüzler aranıyor.

Yeni sezona güçlü bir giriş yapacak olan Anne dizisi hikayesi ile izleyiciyi derinden etkilecek. Annesinden ilgi görmeyen ve fidye için kaçırılan bir kız çocuğunun öyküsünü konu alan Anne dizi Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Başarılı oyuncu Vahide Perçin ile Cansu Derenin baş rollerini paylaştığı dizide çocuk oyuncu Beren Gökyıldız'da yer alıyor. Gonca Vuslateri ise Şule karakteriyle kızına şiddet uygulayan bir anneyi canlandıracak. Bu yeni dizide rol almak ve oyunculuk eğitimi almak istiyorsanız online başvuru kısmından giriş yaparak başvuru yapabilirsiniz.

Dizinin yönetmen koltuğunda Merve Girgin Aytekin yer alıyor. Senaryosu ise Berfu Ergenekon kaleminden geçiyor. Küçük bir kız çocuğunun hikayesi ile izleyiciyi ekran başına kitleyecek olan dizinin çekimleri devam ediyor. Dizide Anne kavramı derinden işlenerek seyirciyi kendisine bağlayacak. Usta oyuncu Vahide Perçin dizide Cansu Dere'nin yıllardır ayrı kaldığı annesini canlandıracak. Cansu Dere ise Zeynep karakterini canlandırarak kız çocuğunu evlat edinmek isteyecek ve olaylar ondan sonra başlayacak. Merakla beklenen dizi için yeni yüzler başvurusu yapabilirsiniz.
Benzer Haberler
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarında sezonun iddialı ve özel projelerinden olan Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır.
 • Abiye
  Abiye giyim markası olan müşterimizin yeni ürünlerinin tanıtımı için katalog çekiminde yer alacak 36 ile 38 beden manken arayışımız bulunuyor.
 • Vatanım
  Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Vatanım Sensin dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • No
  Fox Tv ekranlarının başarılı dizisi No 309 için yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • İstanbullu
  Star Tv'nin iddalı yeni dizi projelerinden olan İstanbullu Gelin için yeni yüzler oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız devam ediyor.
 • Seni
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan Seni Kimler Aldı dizisinde rol alacak deneyimli yada deneyimsiz oyuncu adayları ilanımıza başvuruda  bulunabilirsiniz.
 • Nescafe
  Nescafe Reklamlarına Yeni yüzler ve oyuncular aranıyor. Hemen Online Oyuncu Başvurunuzu Yapın.