Anne Dizisi

Star Tv ekranlarının yeni dizisi Anne için yeni yüzler aranıyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Anne Dizisi Online Başvuru Yap

's

Star Tv ekranlarının yeni dizisi Anne için yeni yüzler aranıyor.

Yeni sezona güçlü bir giriş yapacak olan Anne dizisi hikayesi ile izleyiciyi derinden etkilecek. Annesinden ilgi görmeyen ve fidye için kaçırılan bir kız çocuğunun öyküsünü konu alan Anne dizi Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Başarılı oyuncu Vahide Perçin ile Cansu Derenin baş rollerini paylaştığı dizide çocuk oyuncu Beren Gökyıldız'da yer alıyor. Gonca Vuslateri ise Şule karakteriyle kızına şiddet uygulayan bir anneyi canlandıracak. Bu yeni dizide rol almak ve oyunculuk eğitimi almak istiyorsanız online başvuru kısmından giriş yaparak başvuru yapabilirsiniz.

Dizinin yönetmen koltuğunda Merve Girgin Aytekin yer alıyor. Senaryosu ise Berfu Ergenekon kaleminden geçiyor. Küçük bir kız çocuğunun hikayesi ile izleyiciyi ekran başına kitleyecek olan dizinin çekimleri devam ediyor. Dizide Anne kavramı derinden işlenerek seyirciyi kendisine bağlayacak. Usta oyuncu Vahide Perçin dizide Cansu Dere'nin yıllardır ayrı kaldığı annesini canlandıracak. Cansu Dere ise Zeynep karakterini canlandırarak kız çocuğunu evlat edinmek isteyecek ve olaylar ondan sonra başlayacak. Merakla beklenen dizi için yeni yüzler başvurusu yapabilirsiniz.
Benzer Haberler
 • Katalog
  Çeşitli tekstil firmalarının katalogları için çocuk, yeni yüz ve profesyonel bay bayan modeller aranıyor. Hemen Model Başvurunuzu Yapın.
 • Vodafone
  Vodafone Reklamlarında oynayacak, Bay ve Bayan Oyuncu adayları aranıyor.
 • Familya
  Fox Tv ekranlarında yeni başlayan Familya dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • En
  Türkiye'nin önde gelen ve güvenilir cast ajansı olarak, oyunculuk basamaklarının ilk adımını bizimle birlikte atmak istemez misiniz ? Dizi film oyunculuk başvurunuzu yapın.
 • Kertenkele
  Atv ekranlarının sevilen dizisi Kertenkele için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • Hayat
  Kanal D ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Hayat Şarkısı için yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Tatlı
  Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Tatlı İntikam için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.