Anne Dizisi

Star Tv ekranlarının yeni dizisi Anne için yeni yüzler aranıyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Anne Dizisi Online Başvuru Yap

's

Star Tv ekranlarının yeni dizisi Anne için yeni yüzler aranıyor.

Yeni sezona güçlü bir giriş yapacak olan Anne dizisi hikayesi ile izleyiciyi derinden etkilecek. Annesinden ilgi görmeyen ve fidye için kaçırılan bir kız çocuğunun öyküsünü konu alan Anne dizi Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Başarılı oyuncu Vahide Perçin ile Cansu Derenin baş rollerini paylaştığı dizide çocuk oyuncu Beren Gökyıldız'da yer alıyor. Gonca Vuslateri ise Şule karakteriyle kızına şiddet uygulayan bir anneyi canlandıracak. Bu yeni dizide rol almak ve oyunculuk eğitimi almak istiyorsanız online başvuru kısmından giriş yaparak başvuru yapabilirsiniz.

Dizinin yönetmen koltuğunda Merve Girgin Aytekin yer alıyor. Senaryosu ise Berfu Ergenekon kaleminden geçiyor. Küçük bir kız çocuğunun hikayesi ile izleyiciyi ekran başına kitleyecek olan dizinin çekimleri devam ediyor. Dizide Anne kavramı derinden işlenerek seyirciyi kendisine bağlayacak. Usta oyuncu Vahide Perçin dizide Cansu Dere'nin yıllardır ayrı kaldığı annesini canlandıracak. Cansu Dere ise Zeynep karakterini canlandırarak kız çocuğunu evlat edinmek isteyecek ve olaylar ondan sonra başlayacak. Merakla beklenen dizi için yeni yüzler başvurusu yapabilirsiniz.
Benzer Haberler
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan yeni proje, Fazilet hanım ve kızları dizisinde oynayacak yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • Deri
  Deri Fuarı için hos ve hostesler aranıyor. Online Hostes Ve Model Başvurunuzu Yapın.
 • Bir
  Show Tv ekranlarında yayınlanacak başarılı bir yapım olan Bir Deli Sevda dizisinde oynayacak yetenekli oyuncu ve oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Kurtlar
  Kurtlar Vadisi Pusu dizisine bölüm oyuncuları ve yeni yüzler aranıyor. Cast başvurunuzu hemen yapın.
 • Aşk
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan Aşk ve Mavi dizisi için yeni yüzler arıyoruz.
 • Maden
  Maden Fuarına Stant, Tanıtım, Ve Karşılama Hostesleri Aranıyor. Başvurunuzu Yapın.
 • Kara
  Star Tv ekranlarının Kara Sevda dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.