Cast Ajans Başvurusu

Cast Ajans Başvurusu

Türkiye'nin önde gelen ve güvenilir cast ajansı olarak, oyunculuk basamaklarının ilk adımını bizimle birlikte atmak istemez misiniz ? Dizi film oyunculuk başvurunuzu yapın.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay
Cast Ajans Başvurusu
Basvuru sartlari

Profesyonel oyuncular ve modeller Cast Ajans Başvurusu formunu doldurmadan. info@oyuncumodel.com adresine cv ve showreel gönderiniz.

Cast Ajans Başvurusu yaparken başvuru formundaki tüm alanları doldurmaya dikkat ediniz. İletişim bilgilerinizi kontrol ederek giriniz.Cast Ajans Başvurusu yapmak için belli bir kriter yoktur. Kendinizi görsel olarak uygun ve rahat görüyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Oyunculuk eğitiminiz olmasa da yeteneğiniz olduğunu düşünüyorsanız Cast Ajans Başvurusu formunu doldurarak ailemizin bir üyesi olabilirsiniz.

18 yaşından küçük iseniz Cast Ajans Başvurusu fomunu doldururken yanınızda mutlaka veliniz bulunsun.

Çocuğunuz için başvuru yapacaksanız çocuğunuzun rahat ve konuşkan olması gerekli. Cast Ajans Başvurusu formuna çocuğunuzun bilgilerini girmeye özen gösteriniz.

Bir boy bir yüz fotoğrafı olmak üzere en iki fotoğraf ekleyiniz. Göndereceğiniz fotoğrafların güncel halinizi yansıttığından emin olunuz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
0%