Diriliş Ertuğrul Dizisi

Trt 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi için yeni yüzler oyuncu ve oyuncu adayı arayışımız başlamıştır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Diriliş Ertuğrul Dizisi Online Başvuru Yap

's

Trt 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi için yeni yüzler oyuncu ve oyuncu adayı arayışımız başlamıştır.

Yapımcılığını Tekden film'in üstlendiği dizinin senaryosu ise Mehmet Bozdağ kaleminden geçiyor. 2015 ve 2016 yılının en iyi dizisi ödülünü alan dizi başarısına tüm hızıyla devam ediyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin baş rollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Kaan Taşaner ve Esra Bilgiç gibi başarılı isimler yer alıyor. Dünya'nın kaderini belirleyen adamın hikayesini konu alan dizi izleyiciden tam not alıyor. Başarılı oyuncu Engin Altan Düzyatan, Süleyman Şah'ın ikinci oğlu olan Ertuğrul karakterine hayat veriyor. Adalet için her şeyi göze alan bir yiğit olan Ertuğrul dizide zekası ve merhameti ile ekran başındaki kitleyi etkilemeyi başarıyor. Bu başarılı dizi projesinde yer almak için online başvuru kısmından başvurunuzu yapabilirsiniz.

Oyunculuk yeteneklerine inan her yaştan aday ilanımıza başvuruda bulunarak Diriliş Ertuğrul dizisinde yer alma şansına sahip olabilir. Deneyimli veya deneyimsiz adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Dizide yer alarak oyunculuk deneyimi kazanabilirsiniz. Güçlü oyuncu kadrosuyla aynı karede yer alarak hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Diriliş Ertuğrul dizisi için yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
Benzer Haberler
 • İçerde
  Show tv ekranlarının ilgiyle izlenen projesi İçerde dizisi için oyuncu ve yeni yüzler seçmelerimiz başlıyor.
 • Kösem
  Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • Bir
  Show Tv ekranlarında yayınlanacak başarılı bir yapım olan Bir Deli Sevda dizisinde oynayacak yetenekli oyuncu ve oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan yeni proje, Fazilet hanım ve kızları dizisinde oynayacak yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • Beni
  Star tv'nin BENİ AFFET Dizisine Her yaştan oyuncu ve yeniz yüler aranıyor. Hemen online oyuncu başvurunuzu yapın.
 • Ölene
  Atv'nin sevilen dizisi Ölene Kadar projesinde rol alacak her yaştan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor, oyunculuk başvurunuzu yaparak cast kadromuza girebilirsiniz.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarında sezonun iddialı ve özel projelerinden olan Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır.