Gülümse Yeter Dizisi

Show tv ekranlarının sevilen dizisi Gülümse yeter için deneyimli deneyimsiz oyuncular aranıyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Gülümse Yeter Dizisi Online Başvuru Yap

's

Show tv ekranlarının sevilen dizisi Gülümse yeter için deneyimli deneyimsiz oyuncular aranıyor.

Ekranların her bölümü merakla beklenen dizisi Gülümse yeter başarısını devam ettiriyor. Baş rollerini Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Seray Kaya, Pamir Pekin, Sermet Yeşil, Erkan Sever Aslı Altaylar ve Evrim Doğan'ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosu oldukça güçlü. Hem kahkaha hem de aşk dolu bir hikayenin konu alındığı dizi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır. İlgilenen adaylar online başvuru kısmından başvuruda bulunabilir. Aile değerlerine de dokunan konusu izleyiciden tam not almayı başardı. İflas eden Özdemir ailesi yanlarında çalışan Hasan bey'in yanına sığınırlar. Ve tüm olaylar bundan sonra başlar. Zengin hayatlarından bir türlü kopamayan Özdemir ailesi Hasan bey'in yanında yeninden aile olmayı ve mütevazı bir hayat sürdürmeyi öğrenirler. Daha doğrusu yeni hayatlarına adapte olmaya çalışırlar. Ailenin tüm fertleri yavaş yavaş bu duruma alışsa da Lütfü Özdemir tekrar zengin olmanın eski hayatlarına dönmenin yollarını aramaktadır. 

Yazın başlarında başlayan Gülümse Yeter dizisi yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Oyunculuk yeteneklerinize inanıyorsanız ve dizilerde rol alarak deneyim kazanmak istiyorsanız ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz. MF Yapım'a ait dizinin yönetmen koltuğunda başarılı isim Serdar Gözelekli yer alıyor. Başarılı senaryosu ise Banu Kiremitçinin kaleminden geçiyor. Gülümseterek herkesin hayatına dokunmayı başaran dizi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Sizler de bu güzel dizinin çekimlerinde yer alabilir ve oyunculuğa ilk adımınızı atabilirsiniz. Her yaştan oyuncu adayının başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Benzer Haberler
 • Kösem
  Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • Türkcell
  Türkcell Reklamlarında rol alacak bebekler, çocuklar, yeni yüz ve oyuncular aranıyor. Hemen online Oyunculuk başvurunuzu yapın.
 • No
  Fox Tv ekranlarının başarılı dizisi No 309 için yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Vatanım
  Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Vatanım Sensin dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • İçerde
  Show tv ekranlarının ilgiyle izlenen projesi İçerde dizisi için oyuncu ve yeni yüzler seçmelerimiz başlıyor.
 • Büyük
  Çeşitli tekstil firmalarının Katalog çekimi için Büyük beden manken ve modeller aranıyor. Büyük beden model başvurunuzu yapın.
 • Kırgın
  Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.