Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Online Başvuru Yap

's

Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Ünlü senarist Gani Müjde'nin kaleme aldığı ve başarılı yönetmen Hamdi Alkan'ın yönettiği Hayat Bazen Tatlıdır dizisi sezona başarılı bir giriş yaptı. Dizinin oyuncu kadrosu ise oldukça güçlü. Baş rollerini Birce Akalay,  Ufuk Özkan ve Kanbolat Görkem Arslan paylaşıyor. Güçlü oyuncu kadrosunda Gamze Topuz, Lale Başar, Nedim Suri, Sevda Erginci ve Alihan Aracı gibi isimler de yer alıyor. Komedi Dram türündeki dizinin yapımcılığını ise Süreç Film üstleniyor. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde yer almak ve oyunculuk deneyimi yaşamak istiyorsanız online başvuru kısmında yer alan formumuzu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayarak izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı. Dizide Hayat öğretmenin özel okuldan Anadolu lisesine geçtikten sonra öğrencilerinin sorunlarıyla ilgilenmesini ele alıyor. Hayat öğretmen ve kardeşi Gözde'nin başından geçen olayları anlatacak olan dizi şimdiden izleyiciyi heyecanlandırmaya başladı. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu adayının başvurularını bekliyoruz. Oyunculuk mesleğinde deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi değerlendirmek istiyorsanız online başvuru kısmından bize ulaşabilirsiniz.
Benzer Haberler
 • İstanbullu
  Star Tv'nin iddalı yeni dizi projelerinden olan İstanbullu Gelin için yeni yüzler oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran ihtiyacımız devam ediyor.
 • Hayat
  Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • Nescafe
  Nescafe Reklamlarına Yeni yüzler ve oyuncular aranıyor. Hemen Online Oyuncu Başvurunuzu Yapın.
 • Adı
  Kanal D ekranının yeni dizi projesi olan Adı Efsane için her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır. İlanımıza online başvuru yapabilirsiniz.
 • Yeni
  Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Yeni Gelin dizisinde oynayacak yeni yüzler oyuncu ihtiyacımız bulunuyor, ilanımıza online başvuru yapabilirsiniz.
 • No
  Fox Tv ekranlarının başarılı dizisi No 309 için yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Kara
  Kanal D ekranlarında yayınlanacak Kara Yazı dizisi için yeni yüzler oyuncu arayışımız başlamıştır, ilanımıza her yaştan aday online başvuru yapabilir.