Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Online Başvuru Yap

's

Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Ünlü senarist Gani Müjde'nin kaleme aldığı ve başarılı yönetmen Hamdi Alkan'ın yönettiği Hayat Bazen Tatlıdır dizisi sezona başarılı bir giriş yaptı. Dizinin oyuncu kadrosu ise oldukça güçlü. Baş rollerini Birce Akalay,  Ufuk Özkan ve Kanbolat Görkem Arslan paylaşıyor. Güçlü oyuncu kadrosunda Gamze Topuz, Lale Başar, Nedim Suri, Sevda Erginci ve Alihan Aracı gibi isimler de yer alıyor. Komedi Dram türündeki dizinin yapımcılığını ise Süreç Film üstleniyor. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde yer almak ve oyunculuk deneyimi yaşamak istiyorsanız online başvuru kısmında yer alan formumuzu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayarak izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı. Dizide Hayat öğretmenin özel okuldan Anadolu lisesine geçtikten sonra öğrencilerinin sorunlarıyla ilgilenmesini ele alıyor. Hayat öğretmen ve kardeşi Gözde'nin başından geçen olayları anlatacak olan dizi şimdiden izleyiciyi heyecanlandırmaya başladı. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu adayının başvurularını bekliyoruz. Oyunculuk mesleğinde deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi değerlendirmek istiyorsanız online başvuru kısmından bize ulaşabilirsiniz.
Benzer Haberler
 • Hosteslik
  Auto Show, CNR Expo, gibi fuar organizasyonlarına, Tercüman hostesi Stand Hostesi Fuar Hostesi, Karşılama hostesleri aranmaktadır. Hostes Başvurunuzu Yapın.
 • Cesur
  Show Tv ekranlarında yayınlanan Cesur Yürek dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • Yüksek
  Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yüksek Sosyete Dizisi için oyuncu ve yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • Umuda
  Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • Bebek
  Reklamlarda oynayacak 0-5 yaş arası bebekler aranıyor. Hemen bebek başvurunuzu yapın.
 • Beni
  Star tv'nin BENİ AFFET Dizisine Her yaştan oyuncu ve yeniz yüler aranıyor. Hemen online oyuncu başvurunuzu yapın.
 • En
  Türkiye'nin önde gelen ve güvenilir cast ajansı olarak, oyunculuk basamaklarının ilk adımını bizimle birlikte atmak istemez misiniz ? Dizi film oyunculuk başvurunuzu yapın.