Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi

Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Online Başvuru Yap

's

Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Ünlü senarist Gani Müjde'nin kaleme aldığı ve başarılı yönetmen Hamdi Alkan'ın yönettiği Hayat Bazen Tatlıdır dizisi sezona başarılı bir giriş yaptı. Dizinin oyuncu kadrosu ise oldukça güçlü. Baş rollerini Birce Akalay,  Ufuk Özkan ve Kanbolat Görkem Arslan paylaşıyor. Güçlü oyuncu kadrosunda Gamze Topuz, Lale Başar, Nedim Suri, Sevda Erginci ve Alihan Aracı gibi isimler de yer alıyor. Komedi Dram türündeki dizinin yapımcılığını ise Süreç Film üstleniyor. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde yer almak ve oyunculuk deneyimi yaşamak istiyorsanız online başvuru kısmında yer alan formumuzu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayarak izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı. Dizide Hayat öğretmenin özel okuldan Anadolu lisesine geçtikten sonra öğrencilerinin sorunlarıyla ilgilenmesini ele alıyor. Hayat öğretmen ve kardeşi Gözde'nin başından geçen olayları anlatacak olan dizi şimdiden izleyiciyi heyecanlandırmaya başladı. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu adayının başvurularını bekliyoruz. Oyunculuk mesleğinde deneyim kazanmak ve yeteneklerinizi değerlendirmek istiyorsanız online başvuru kısmından bize ulaşabilirsiniz.
Benzer Haberler
 • Söz
  Star Tv ekranlarının yeni dizisi Söz'de rol alacak, oyunculuk yeteneği olan her yaştan yeni yüzler arayışımız sürerken başvurularınızı bekliyoruz.
 • Hangimiz
  Trt 1 ekranlarında yayınlanan Hangimiz Sevmedik dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • Aşk
  Show Tv'de yayınlanmaya başlayan Aşk ve Gurur dizisinde rol alacak yetenekli oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımıza başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarında sezonun iddialı ve özel projelerinden olan Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır.
 • İçecek
  Ünlü İçecek firmalarının reklam ve katalog çekimlerine yeniyüzler ve modeller aranıyor. Hemen Oyunculuk Başvurunuzu Yapın.
 • Seni
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan Seni Kimler Aldı dizisinde rol alacak deneyimli yada deneyimsiz oyuncu adayları ilanımıza başvuruda  bulunabilirsiniz.
 • Diş
  Diş Macunu Reklamlarına Yeni yüzler ve oyuncular aranıyor. Hemen Online Oyuncu Başvurunuzu Yapın.