Hayat Şarkısı Dizisi

Kanal D ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Hayat Şarkısı için yeni yüzler arayışımız devam ediyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Hayat Şarkısı Dizisi Online Başvuru Yap

's

Kanal D ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Hayat Şarkısı için yeni yüzler arayışımız devam ediyor.

Most Production'a ait Hayat Şarkısı dizisinin yapımcılığını Gül Oğuz üstleniyor. Başarılı dizi yeni sezonda da beklediği ilgiye ulaştı. Dizinin konusu, Mudanya'da bir köyde büyüyen Hülya çocuk yaşlarda Kerime aşık olur ve daha o zamanlardan evleneceğine kendini inandır. Gelişen olaylar ve çevirdiği numaralar ile Hülya büyür ve Kerimle evlenir. Zaman içerisinde türlü oyunlarla Kerim'i kendine aşık eden Hülya'nın peşini geçmiş bırakmıyor. Sıcacık bir aile ortamına ve aşkın gücüne konu olan dizinin senaryosunu Mahinur Ergun yazıyor. Dizinin baş rollerini Burcu Biricik ve Birkan Sokullu paylaşıyor. Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Tayanç Aydın, Ecem Özkaya, Ahmet Mümtaz Taylan, Seray Gözler, Pelin Öztekin ve Almila Bağrıaçık gibi isimler yer alıyor. Bu başarılı dizide yer almak için online başvuru kısmından başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi yeni sezonda da başarısını sürdürmeye devam ediyor. Filiz'in bebeğini geri istemesi ve açtığı dava ile işler iyice karışıyor. Oğlu Mehmet'ten ayrılmak istemeyen ve ailesini kaybetmek istemeyen Hülya direnmeye kararlıdır. Yeni bölümlerinde ortaya çıkan gerçeklerle yüzleşen Hülya'nın bu kez çocuğu için verdiği savaşı izliyoruz. Her bölümü soluksuz izlenen Hayat Şarkısı dizisinde sizler de rol alarak oyunculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. Her yaştan oyuncu adayının başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Oyunculuk hayallerinizi gerçekleştirmeniz için ajansımıza başvuruda bulunarak ilk adımı atabilirsiniz.
Benzer Haberler
 • Ölene
  Atv'nin sevilen dizisi Ölene Kadar projesinde rol alacak her yaştan oyuncu ihtiyacımız bulunuyor, oyunculuk başvurunuzu yaparak cast kadromuza girebilirsiniz.
 • Şevkat
  Fox Tv ekranlarında yayınlanacak Şevkat Yerimdar dizisi için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran yeni yüzler cast çalışmalarımız başlamıştır.
 • Aşk
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan Aşk ve Mavi dizisi için yeni yüzler arıyoruz.
 • İsimsizler
  Kanal D'nin yeni dizisi İsimsizler için oyuncu, yardımcı oyuncu ve figüran arayışımız başlamıştır. İlanımıza online olarak başvuru yapabilirsiniz.
 • Bir
  Show Tv ekranlarında yayınlanacak başarılı bir yapım olan Bir Deli Sevda dizisinde oynayacak yetenekli oyuncu ve oyuncu adayları arayışımız başlamıştır.
 • Eşkiya
  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine her yaştan, tecrübeli veya tecrübesiz oyuncu ve yeni yüz adaylar aranıyor.
 • Elif
  Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisi için yeni yüzler arayışımızı kaçırmayın.