Hayat Şarkısı Dizisi

Kanal D ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Hayat Şarkısı için yeni yüzler arayışımız devam ediyor.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Hayat Şarkısı Dizisi Online Başvuru Yap

's

Kanal D ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Hayat Şarkısı için yeni yüzler arayışımız devam ediyor.

Most Production'a ait Hayat Şarkısı dizisinin yapımcılığını Gül Oğuz üstleniyor. Başarılı dizi yeni sezonda da beklediği ilgiye ulaştı. Dizinin konusu, Mudanya'da bir köyde büyüyen Hülya çocuk yaşlarda Kerime aşık olur ve daha o zamanlardan evleneceğine kendini inandır. Gelişen olaylar ve çevirdiği numaralar ile Hülya büyür ve Kerimle evlenir. Zaman içerisinde türlü oyunlarla Kerim'i kendine aşık eden Hülya'nın peşini geçmiş bırakmıyor. Sıcacık bir aile ortamına ve aşkın gücüne konu olan dizinin senaryosunu Mahinur Ergun yazıyor. Dizinin baş rollerini Burcu Biricik ve Birkan Sokullu paylaşıyor. Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Tayanç Aydın, Ecem Özkaya, Ahmet Mümtaz Taylan, Seray Gözler, Pelin Öztekin ve Almila Bağrıaçık gibi isimler yer alıyor. Bu başarılı dizide yer almak için online başvuru kısmından başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi yeni sezonda da başarısını sürdürmeye devam ediyor. Filiz'in bebeğini geri istemesi ve açtığı dava ile işler iyice karışıyor. Oğlu Mehmet'ten ayrılmak istemeyen ve ailesini kaybetmek istemeyen Hülya direnmeye kararlıdır. Yeni bölümlerinde ortaya çıkan gerçeklerle yüzleşen Hülya'nın bu kez çocuğu için verdiği savaşı izliyoruz. Her bölümü soluksuz izlenen Hayat Şarkısı dizisinde sizler de rol alarak oyunculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. Her yaştan oyuncu adayının başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Oyunculuk hayallerinizi gerçekleştirmeniz için ajansımıza başvuruda bulunarak ilk adımı atabilirsiniz.
Benzer Haberler
 • Diş
  Diş Macunu Reklamlarına Yeni yüzler ve oyuncular aranıyor. Hemen Online Oyuncu Başvurunuzu Yapın.
 • En
  Türkiye'nin önde gelen ve güvenilir cast ajansı olarak, oyunculuk basamaklarının ilk adımını bizimle birlikte atmak istemez misiniz ? Dizi film oyunculuk başvurunuzu yapın.
 • Poyraz
  Kanal D'nin başarılı dizisi Poyraz Karayel için yeni yüzler arayışımız devam ediyor.
 • Vatanım
  Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Vatanım Sensin dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • Kösem
  Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • Şampuan
  Şampuan reklamları için yeni yüz bay bayan saç modeli ve oyuncular aranıyor. Hemen Online model başvurunuzu yapın.
 • Hayat
  Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.