Kara Sevda Dizisi

Star Tv ekranlarının Kara Sevda dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

 ZİYARET

 PAYLAŞ

 TWEETLE

Detay

  Kara Sevda Dizisi Online Başvuru Yap

's

Star Tv ekranlarının Kara Sevda dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.

Star Tv ekranlarının reytinglere koşan dizisi Kara Sevda dizisi yeni sezonda da başarısını sürdürmeye devam ediyor. Sevilen dizi yeni sezonun ilk bölümü ile izleyiciyi soluksuz bıraktı. Nihal ve Kemal'in fırtınalı aşkı yeni sezonda da nefes kesmeye devam ediyor.  Ay yapım'ın bu başarılı dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile yeni sezonda da çok konuşulacak. Neslihan Atagül, Zerrin Tekindor, Burak Özçivit ve Kaan Urgancıoğlu'nun baş rollerini paylaştığı Kara Sevda dizisi başarısına kaldığı yerden devam ediyor. Başarılı oyuncu Neslihan Atagül oyunculuk performansı ile olduğu kadar güzelliği ile de dikkat çekiyor. Bu güçlü oyuncu kadrosunun yer aldığı dizi de sizlerde yer almak ve deneyim kazanmak istiyorsanız online başvuru kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Sevilen dizinin yeni bölümlerinde sizler de yer almak şansına sahip olabilirsiniz.

Emir, Nihan ve Kemal'in aşk üçgeninde yaşanacak gelişmeler merak uyandırıyor. Hilal Saral'ın yönetmenliğini üstlendiği dizinin yeni sezon çekimleri başladı. Ajansımıza başvuruda bulunarak yeni yüzler arayışımızda sizler de ailemize katılabilirsiniz. Başvuru formunu eksiksiz doldurarak Kara Sevda dizisi için ajansımıza müracaat edebilirsiniz.
Benzer Haberler
 • Kırgın
  Atv ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi için yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • Gsm
  Bir GSM operatörü firmasının, yeni çekilecek reklam filminde rol alacak oyuncu cast çalışmalarımıza online olarak başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Fazilet
  Star Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan yeni proje, Fazilet hanım ve kızları dizisinde oynayacak yetenekli yeni yüzler arayışımız başlamıştır.
 • Hava
  Hava yolu firmasının yeni reklam filminde oynayacak yeni yüzler arayışımız bulunuyor. İlgilenenler online oyunculuk başvurusu kısmından müracaat edebilirler.
 • Aşk
  Atv ekranlarında yayınlanacak olan Aşk ve Mavi dizisi için yeni yüzler arıyoruz.
 • Nescafe
  Nescafe Reklamlarına Yeni yüzler ve oyuncular aranıyor. Hemen Online Oyuncu Başvurunuzu Yapın.
 • Savaşçı
  Fox Tv ekranlarında sezonun iddialı ve özel projelerinden olan Savaşçı dizisinde rol alacak her yaştan oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız başlamıştır.