Düzce Oyuncu Ajansları

02-06-2018

Siz de Türkiye’nin güvenilir ajanslarından biriyle tanışıp hayallerinizi süsleyen mesleğin basamaklarını tırmanabilirsiniz. Oyunculuk zor bir meslek olmakla birlikte meşakkatli bir iştir. Emek ve sabır ister

    Siz de Türkiye’nin güvenilir ajanslarından biriyle tanışıp hayallerinizi süsleyen mesleğin basamaklarını tırmanabilirsiniz. Oyunculuk zor bir meslek olmakla birlikte meşakkatli bir iştir. Emek ve sabır ister. Eğer bu yeteneğe sahipseniz kendinize güveniniz tam ise sizde onlardan biri olabilirsiniz. Yetkelerinizi profesyonel ekipler eşliğinde keşfedebilir dizi film ajansları arayışına   girebilirsiniz .Günümüz teknoloji devri olmakla birlikte bu sektörde iş imkânları oldukça fazladır. Hem yeteneğiniz doğrultusunda hem de dilediğiniz dalda kendinizi göstererek hayalinizde ki mesleğe ulaşabilirsiniz.      
  Büyük hayranlıklarla izlediğiniz reklamlarda ki oyuncunun yerinde neden siz olmayasınız? Neden hayallerinizin peşinden gitmiyorsunuz? Onlardan daha iyisi olabileceğinize inanıyorsanız ve hatta en iyilerden olabileceğinize inanıyorsan bu fırsatı kaçırmayıp ajansımızla çalışabilirsiniz. Sizi profesyonel ekipleriz tarafından yönlendirecek ve destekleyeceğiz.   Oyunculuk aşamasında atacağınız her bir adım çok önemlidir ve dikkatle atılması gerekir. Bu yolda alacağınız kararlar gelecek adına önem taşımaktadır. Ajanslar sizin kamera önünde kendinizi geliştirmenize deneyim kazanmanıza vs. gibi bir sürü artı kazandırır. Bu yolda pes etmemeniz gerekir şunu unutmayın ki hiç kimse kameranın önüne ilk geçtiği anda başrol oynayacak diye bir kaide yoktur bu deneyim gerektiren emek gerektiren bir iştir ve zamanla etkisini gösterir. Siz de başarılı bir oyuncu ,televizyon karşısında istediğiniz platforma ulaşmak istiyorsanız bize katılın .
    
  Siz ajans için tam anlamıyla karar verdikten sonra yapmanız gereken tek şey kaliteli aktif projesi olan bir ajans seçmektir.Daha sonra profesyonel ekipler ile birlikte kendinizi geliştirir, deneyim kazanır ve bunu meslek edinebilirsiniz.Eğitimi ve mesleki geçmişi başarılı kadrosuyla sektöre uygun bireyler yetiştiriyoruz .Böylelikle sektör içerisindeki en iyileri ülkemize kazandırmaktayız. Bizlere başvuran kişilere aktarmak istediğimiz ilk bilgi her zaman oyunculuğun emek gerektiren ve süreklilik isteyen eğitimlerden ibaret olduğu bilgisidir. Amacımız dizi , film ve sinema sektörü ile birlikte tanıtım alanında yer alabilecek kişileri hazırlayabilmektir . Modellerimiz için gerekli olanları araştırdıktan sonra onların özel yeteneklerini ön plana çıkartarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Oyuncu ya da yan oyuncu  olmak isteyen adayların isteklerine göre değerlendirmelerimizi yaptıktan sonra oyuncularımızı hazır hale getirmekteyiz.
 Düzce oyuncu ajans başvurusunu sitemizden online olarak yapın ve hayallerinizi ertelemeyin.
     

Düzce Cast Ajans Başvuru Formu