Karabük Oyuncu Ajansları

02-06-2018

Günlük ve haftalık dizilerde, beyaz perde de, moda dünyasında, katalog çekimlerine, tanıtım organizasyonlara; oyuncu, figüran, manken ve tanıtım hostesi temini sağlamaktayız. Karabük ilin de veya çevre illerinde yaşayıp,  Milyonlarca kişinin hayali olan bu hızla gelişen sektörde yerinizi almak istiyorsanız. İnternet sitemizde ki online başvurusunu tamamlamanız yeterli olacaktır.

Günlük ve haftalık dizilerde, beyaz perde de, moda dünyasında, katalog çekimlerine, tanıtım organizasyonlara; oyuncu, figüran, manken ve tanıtım hostesi temini sağlamaktayız. Karabük ilin de veya çevre illerinde yaşayıp,  Milyonlarca kişinin hayali olan bu hızla gelişen sektörde yerinizi almak istiyorsanız. İnternet sitemizde ki online başvurusunu tamamlamanız yeterli olacaktır. Başvuru nasıl yapılmalıdır. Süreç nasıl ilerler;           
   
Türkiye’nin her şehrinde faaliyet gösterdiğimiz gibi Karabük şehrinde de faaliyetimiz hızla gelişmektedir. Siz de oyunculuk alanında kendinizi en iyi şekilde göstermek istiyorsanız. Yapmanız gereken şeylerden birisi de internet sitemizde ki online başvuru kısmını dikkatli ve özenle doldurmanız yeterli olacaktır. Başvuru kurallarına uygun, kendinize ait fotoğraflarınızı eklemeyi unutmayınız. Yaşınız 18 yaşından küçük ise ve kendi yeteneklerinize güveniyorsanız başvuru sırasında, aile bireyleriniz yanınızda olması gerekmektedir. Her geçen gün büyüyen oyunculuk sektörü, beyaz perde de, televizyon dizilerinde olsun.  Türkiye de hızlı ve yetenekli çalışkan oyuncuları yapım şirketlerine sunmaktayız. Hayallerinizi ertelemeyin, sizde oyuncu olmak istiyorsanız ve imkânınızın olmadığını düşünüyorsanız biz Karabük oyunculuk ajansı olarak deneyimli kadromuzla hayallerinizi ertelemeye izin vermiyoruz. Hangi yaş aralığında olursanız olun, oyunculuk hayallerinizi gerçekleştirmek ve sağlam bir adım atmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.  Yeni yüzlere kapılarımızı açarak oyuncu, figüran kadromuzu genişletme hedefindeyiz. Siz yetenekli oyuncu adaylarımızın başvurularını profesyonel ekibimiz tarafından değerlendirmeye alarak kriterlerimize uygun olan adaylarla iletişim sağlıyoruz. 
           
   
  Sizin de oyunculuk hayallerinizden birisi uzun süreli set ortamında kendinizi hızla geliştirmekse, yeteneklerinize uygun dizi, film kadrolarında kendinizi görmek istiyorsanız size uzak şehirlerde ki oyunculuk ajansılarına başvuru yapmanıza gerek kalmadı.  Karabük oyunculuk ajansında ki sitemiz de online başvuru yaparak bu süreci kısaltıp hayallerinize ortak olmayı sağlıyoruz, Dizi projelerimiz dışında reklam filmi çalışmalarımızda aktif olarak devam etmekte olup uzman kadromuz ile birlikte yeteneklerinize uygun reklam filmlerin de oynama şansı yakalayabilirsiniz. Eğitim durumunuz ne olursa olsun, oyunculuk hayaliniz varsa,  yeteneklerinize güveniyorsanız yapmanız gereken linkte ki başvuru formunu doldurmanız ve uzman kadromuzun size kısa süre de dönüş sağlamasını yeterli olacaktır.

Karabük Cast Ajans Başvuru Formu