Zonguldak Oyuncu Ajansları

02-06-2018

Günümüzde sayısız dizi çekimleri, birçok farklı sinema filmi çekimi ve ayrıca yine çok sayıda çekimi devam eden çeşitli reklam filmleri de başarılı bir şekilde çekilmekte ve bu yönde de ilgili sahneler üzerinden seyircilerine arz edilmektedir. 

Günümüzde sayısız dizi çekimleri, birçok farklı sinema filmi çekimi ve ayrıca yine çok sayıda çekimi devam eden çeşitli reklam filmleri de başarılı bir şekilde çekilmekte ve bu yönde de ilgili sahneler üzerinden seyircilerine arz edilmektedir. Bu yapımların tamamı, çeşitli yapım şirketleri tarafından tamamlanmakta ve dolayısı ile de tüm aşamalar ve tüm detaylar, bu yapım şirketlerinin çalışmaları kapsamında tamamlanmaktadır. Bu bağlamda oyuncuların tamamının cast aşaması, yani seçilme aşaması da yine yapım şirketlerinin tamamlamış olduğu bir aşama olarak karşımıza çıkıyor. Bu noktada cast direktörleri, doğrudan cast ajansları ile iletişim kurmakta ve bu yönde de projelerine en uygun yapıya sahip olabilecek olan oyuncu adaylarının tam listesini elde edebilmektedir. Sonrasında da bu liste dahilinde seçilen bazı oyuncu adayları için deneme çekimi verileri istenmekte ve eğer yoksa bu çekimlerin tamamlanması istenmektedir. Sonrasında seçilen oyuncu ile ilgili olarak gerekli görüşmeler başlatılmakta ve bu yol ile de son derece kolay bir şekilde ve kısa bir süre içerisinde oyuncu ile iletişim sağlanabilmektedir. Ardından da hazırlanan sözleşme, taraflar arasında imzalanarak proje için gerekli olan çalışmalar kısa bir süre içerisinde başlatılabilmektedir. Dolayısı ile de son derece kolay bir şekilde ve kısa bir zaman dilimi içerisinde oyunculuk hayatına başlayabilmek mümkündür. Şimdi de bu oyunculuk ajansları dahilinde hangi projelerin söz konusu olduğu yönünde bilgi verebilir ve bu yönde incelemeler yapabiliriz.
Proje Türleri
Dizi çekimleri, genel olarak oyuncu adaylarının en çok tercih ettiği alan olarak biliniyor. Dizi film oyunculuğu kapsamında bu dizi çekimlerinin sürekli olarak yeni bir dizi dahilinde devam ettiğini ve dolayısı ile de televizyonda ya da internet kanallarında çeşitli dizilerin oluştuğunu söylemek mümkün. Bu bakımdan söz konusu projeler için sürekli olarak cast ihtiyacı doğmakta ve bu yönde de oyuncu adayları kolaylıkla yer alabilmektedirler. Ayrıca sinema filmleri, festival filmleri ve televizyon filmleri gibi çeşitli projelerde de yer alabilir ve bunların yanı sıra reklam filmleri ile diğer çeşitli gösterilerde de yer alma şansı yakalayabilirsiniz.

Zonguldak Cast Ajans Başvuru Formu