Çember Dizisi

01-06-2018

TV sinema serisi olarak tanımlanan Çember dizisi için yeni yüz arayışımız bulunmaktadır. Başvurularda tecrübe durumuna bakılmaksızın tüm yaş gruplarının başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.  Bu yüzden oyunculuk yeteneği ile ‘Ben de bu işte varım!’ diyebilecek herkesin başvurularını sistemimize iletmesini rica ediyoruz.

TV sinema serisi olarak tanımlanan Çember dizisi için yeni yüz arayışımız bulunmaktadır. Başvurularda tecrübe durumuna bakılmaksızın tüm yaş gruplarının başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.  Bu yüzden oyunculuk yeteneği ile ‘Ben de bu işte varım!’ diyebilecek herkesin başvurularını sistemimize iletmesini rica ediyoruz. Çember dizisi Star TV ekranlarına boy gösterecektir. Dizi polisiye içerikli bir konuya sahiptir. Dizi sadece bir ilde değil tüm Türkiye’de yaşanan gizemli cinayetleri çözüme ulaştırmaya çalışan bir ekibi konu almaktadır. Birbirinden yetenekli üyelere sahip olan ekip karanlıkta kalmış cinayetleri gün yüzüne çıkarıp katilleri bulmaktadır. Çember dizisinin yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Abdullah Oğuz oturmaktadır. Dizinin yapım şirketi ise ANS Productions ‘tur.

 Çember dizisinin kadrosunda yer alan oyuncular; Pelin Akil Altan, Anıl Altan, Sedef Avcı, Barış Bağcı, Aylin Şallı, Belçim Bilgin, Duygu Yetiş ve Melisa Sözen gibi isimlerden oluşmaktadır. Kamera önünde yer almak isteyen adaylara ajansımız büyük bir fırsat sunmaktadır. Siz de Çember dizisi oyuncu alımları için başvurunuzu yaparak ekran önünde bulunma şansınızı artırabilirsiniz. Dizinin her bölümünde yeni bir olayın işlenmesi yeni yüzlere ve yan rollere duyulan ihtiyacın artmasını sağlamıştır. Usta isimlerle aynı set havasını solumak isteyen tüm adayların Çember oyuncu alımları başvuru formlarını beklemekteyiz. Başvuru formunuz menajerlerimiz tarafından incelenmektedir. İncelemeden gereken onayı alan adaylara ise anında bir geri dönüş yapılmaktadır.

Çember Dizisi Cast Ajans Başvurusu