Cennetin Gözyaşları Dizisi

01-06-2018

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Cennetin Gözyaşları dizisi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. İçlerinde oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler bize online başvuru yaparak ulaşabilirler. Başvurular sırasında ajansımız fotoğraflarınıza dikkat etmektedir.

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Cennetin Gözyaşları dizisi için oyuncu seçmelerimiz başlamıştır. İçlerinde oyunculuk yeteneği olan yeni yüzler bize online başvuru yaparak ulaşabilirler. Başvurular sırasında ajansımız fotoğraflarınıza dikkat etmektedir. Bu nedenle başvuru formlarına yakın bir zamana ait olan fotoğraflarınızdan birkaçını eklemeniz gerekmektedir. Cennetin Gözyaşları dizisinin yapımcılığını Süre Film’den Ali Gündoğdu üstlenmiştir. Film ülkemizde en çok izlenen formatlardan biri olan Kore uyarlaması formatındadır. Cennetin Gözyaşları için yönetmen koltuğuna oturan isim ise Aysun Akyüz Mahdiabbas ’tır.  Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler; Yusuf Akgün, Süeda Çil, Ebru Destan, Esra Ronabar, Almila Ada, Berk Atan, Oktay Çubuk, Ali İpin ve Güler Ökten şeklinde sıralanmaktadır. 

  Ajansımız Cennetin Gözyaşları oyuncu alımları için bir yaş aralığı belirlememiştir. Oyunculuk yeteneği bulunan her yaştan oyuncuya Cennetin Gözyaşları dizisinde ihtiyaç duyulmaktadır. Başvurularınızı online sistemden oldukça da kolay bir biçimde bizlere iletebilirsiniz.
Siz de Kore uyarlaması olan Cennetin Gözyaşları dizisinde oyunculuk yapma imkânı elde edebilirsiniz. Ekran önünde yer almak ve Cennetin Gözyaşları dizisi oyuncu alımlarımıza katılmak için tek yapmanız gereken şey online başvuru formumuzu doldurmaktır. Bize gönderdiğiniz online başvuru formları ajansımızın yetkilileri tarafından dikkatle incelenmektedir. Başvuru formlarından olumlu bir sonuç alan adaylar ile kısa bir zamanda irtibat kurulmaktadır. Bu sayede yaptığınız başvurular sizin oyunculuk kariyerinizi belirlemektedir.

Cennetin Gözyaşları Dizisi Cast Ajans Başvurusu