Çukur Dizisi

01-06-2018

Ay Yapım aracılığı ile Show TV’de yayınlanan Çukur dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız sürmektedir. Gerek sosyal medyada gerekse televizyon ekranlarında büyük yankı uyandıran dizinin başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Perihan Savaş, Öner Erkan ve Dilan Çiçek Deniz gibi isimler yer almaktadır.

Ay Yapım aracılığı ile Show TV’de yayınlanan Çukur dizisi için oyuncu ve yardımcı oyuncu arayışımız sürmektedir. Gerek sosyal medyada gerekse televizyon ekranlarında büyük yankı uyandıran dizinin başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Perihan Savaş, Öner Erkan ve Dilan Çiçek Deniz gibi isimler yer almaktadır. Dizinin senaryosu ise Gökhan Horzum tarafından yazılmaktadır. Çukur dizisinin yönetmenliğini Özgür Sevimli ve Sinan Öztürk ikilisi üstlenmiştir. Deneyim sahibi olup olmadığı fark etmeksizin siz de firmamızın Çukur dizisi oyuncu alımlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Yapacağınızı başvurular sizleri ekran önüne çıkaracak olan adımlardan birini oluşturacaktır.

Çukur dizisi senaryosu gereği hem aşkı hem de karanlık olayları bir arada işlemektedir. Bu durum da dizinin sezonun en fazla reyting alan işleri arasında bulunmasını sağlamaktadır. Dizi, ismini olayların geçtiği yer olan İstanbul semti Çukur’dan almaktadır. Yaşadığı semti yıllar önce terk eden Yamaç’ın semte geri dönüşü olayları da beraberinde getirecektir. Yamaç, mahallesinin kontrolünü ve aşkının devamlılığını aynı anda sağlamaya çalışacaktır. İlgi uyandırıcı ve ilerleyen bölümlerde ne olacağına dair büyük gizemler içeren Çukur, yeni yüzlere ihtiyaç duymaktadır. Firmamızın yürüttüğü cast çalışmaları neticesinde Çukur oyuncu alımları gerçekleşmektedir. Siz de ilanımızda bulunan linke tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Ajansımız tecrübesi ve kalitesi sayesinde, kariyer hedefleri için oyunculuk başvurusu yapan adayların her dönemde destekçisi olmaktadır.

Çukur Dizisi Cast Ajans Başvurusu