Darısı Başımıza Dizisi

01-06-2018

Show TV’de yayınlanmaya başlayacak olan Darısı Başımıza dizisi için oyuncu alımlarımız devam etmektedir. Bu konuda sistemimize başvuru yapacak olan adaylar kendi kategorilerine göre değerlendirilmektedir. Yaptığınız başvurular sonrasında oyuncu, yardımcı oyuncu ya da figüranlık gibi alanlarda rol alma şansınız bulunmaktadır.

Show TV’de yayınlanmaya başlayacak olan Darısı Başımıza dizisi için oyuncu alımlarımız devam etmektedir. Bu konuda sistemimize başvuru yapacak olan adaylar kendi kategorilerine göre değerlendirilmektedir. Yaptığınız başvurular sonrasında oyuncu, yardımcı oyuncu ya da figüranlık gibi alanlarda rol alma şansınız bulunmaktadır. Darısı Başımıza dizisi izleyicilerine bol miktarda kahkaha attırmayı hedeflemektedir. Dizinin başrol oyuncularını yakışıklı isim Ozan Dolunay ve güzel oyuncu Elif Doğan oluşturmaktadır. Dizinin ekran serüvenine adım atması Gold Film aracılığı ile desteklemektedir. Çekimleri İzmir’de başlanan filmin konusu ise Ozan ve Öykü’nün yüzleri gülümseten aşk hikâyesidir.

 Evlenmeye karar veren ikilinin kız isteme törenine kadar hiçbir sorunu bulunmamaktadır. Fakat kız isteme esnasında yüz yüze gelen iki aile birden işlerin çığırından çıkmasına neden olacaktır. Çekimleri büyük bir hızla devam eden Darısı Başımıza dizisi oyuncu alımları da ajansımız aracılığı ile sürmektedir. Ekranlara iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan dizi için başvuruda bulunarak oyunculuk deneyimi yaşayabilirsiniz. Ajansımız Darısı Başımıza oyuncu alımları hakkında olumlu düşünen adayları başvuru formunu doldurmaya davet etmektedir. Başvuru formlarımız yazımızın devam kısmında bulunmaktadır. Yeni dizi olan Darısı Başımızda ile güçlü bir televizyon kanalında yer almak mümkündür. Ajans yetkililerimiz gönderdiğiniz başvuruları en kısa sürede değerlendirmektedir. Bu sayede ajansımız, dizi için uygun bulunan adaylara da oldukça kısa bir zaman diliminde dönüş yapılmasını sağlamaktadır.

Darısı Başımıza Dizisi Cast Ajans Başvurusu