Diriliş Ertuğrul Dizisi

01-06-2018

Diriliş Ertuğrul dizisi TRT 1 ekranlarında yer alan ve seyirciyi adeta ekrana kilitlemeyi başaran dizilerden biridir. Konusu gereği Osmanlı Devleti’nin temellerinin atılmasını işleyen dizi bu nedenden ötürü ilgi uyandırmaktadır.

Diriliş Ertuğrul dizisi TRT 1 ekranlarında yer alan ve seyirciyi adeta ekrana kilitlemeyi başaran dizilerden biridir. Konusu gereği Osmanlı Devleti’nin temellerinin atılmasını işleyen dizi bu nedenden ötürü ilgi uyandırmaktadır. Ertuğrul, Osmanlı Devleti’nin kurucusu olan Osman Gazi’nin babasıdır bu da onun gelişimini daha merak uyandırıcı bir hale sokmaktadır. Dizi 13.yy’da geçtiği için çekimlerde oldukça büyük platolar kullanılmaktadır. İstanbul’da yapılan Diriliş Ertuğrul çekimlerinde oldukça büyük bir ekip çalışmaktadır. Diriliş Ertuğrul dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Nuretttin Sönmez ve Cengiz Coşkun gibi isimler yer almaktadır. Fakat dizinin işleyişi gereği sadece başrol oyuncuları değil yan rollerde bulunan oyuncular da parlamayı başarmıştır. Bu nedenle oyunculuğa yeni adım atacak oyuncular için Diriliş Ertuğrul çok iyi bir seçenektir.

Diriliş Ertuğrul dizisinde yan roller de oldukça fazladır. Dizi her sezon yeni yüzleri ekrana getirmektedir. Cast ajansımızın yürüttüğü Diriliş Ertuğrul oyuncu alımları sayesinde siz de dizide yer alan yan roller arasına isminizi yazdırabilirsiniz. Bunun yanı sıra ajansımız, oyunculuk başvuruları için deneyimsiz adayların da başvuru formlarını beklemektedir. Diriliş Ertuğrul dizisi oldukça kalabalık bir oyuncu kadrosuna ihtiyaç duymaktadır. Bu da Diriliş Ertuğrul oyuncu alımlarının tecrübesiz adayları da kapsamasını sağlamıştır. Cast ajansımız dizi oyunculuğu başvurularını, başvuru formları aracılığı ile değerlendirmektedir. Başvuru formuna ilanımızda belirttiğimiz linkten kolayca ulaşabilirsiniz

Diriliş Ertuğrul Dizisi Cast Ajans Başvurusu