Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi

01-06-2018

Gösterdiği gelişimle sezonlarına hız kesmeden devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynayacak yeni yüzler aramaktadır. Bu konuda başvuruda bulunacak olan adayların oyunculuk konusunda kendine güvenen ve bu işin altından kalkabilecek bireylerden oluşması gerekmektedir.

Gösterdiği gelişimle sezonlarına hız kesmeden devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynayacak yeni yüzler aramaktadır. Bu konuda başvuruda bulunacak olan adayların oyunculuk konusunda kendine güvenen ve bu işin altından kalkabilecek bireylerden oluşması gerekmektedir. Ajansımız belirtilen özelliklere sahip olan 7’den 70’e her yaş grubundan oyuncuların başvurularını beklemektedir. Başvuru formumuza açıklamalarda belirttiğimiz link üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi senelerdir ATV ekranlarının zirvesinde bulunmaktadır. Onur Tan yönetmenliğinde çekilen dizinin senaryosu ise Bahadır Özdener ve Raci Şaşmaz ikilisinin kalemine aittir. Dizinin başarısının altında yatan sebeplerden biri de oyuncu kadrosunun kalitesidir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın başrollerinde; Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca bulunmaktadır.

Dizinin senelerdir izleyici gözündeki yerinin değişmemesi içerisinde farklı olayların bulunmasından kaynaklanmaktadır. Hem dram hem komedi hem de aksiyon dolu olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda da ekranlardaki yerini koruyacaktır. Dizinin uzun soluklu olması taze kanlarla yenilenmesini gerektirmektedir. Ajansımız Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncu alımları ile dizinin taze kan ihtiyacını gidermektedir. Bu sayede yeni yüzler kendileri için oldukça kaliteli ve iddialı bir iş ile televizyon sektörüne girmiş olmaktadır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oyuncu alımları halen sitemizde bulunan online başvuru formu aracılığı ile devam etmektedir. Gelecek bölümlerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da yer almak isteyen oyuncuların başvuruşlarını beklemekteyiz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Cast Ajans Başvurusu