Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi

01-06-2018

Yapımcılığı Murat Çiçek tarafından gerçekleştirilen Fazilet Hanım ve Kızları dizisi için her yaş grubundan, deneyimli ya da deneyimsiz oyunu aramaktayız.

Yapımcılığı Murat Çiçek tarafından gerçekleştirilen Fazilet Hanım ve Kızları dizisi için her yaş grubundan, deneyimli ya da deneyimsiz oyunu aramaktayız. Fazilet Hanım ve Kızları’nın başrollerinde; Çağlar Ertuğrul, Ecem Baltacı, Afra Saraçoğlu, Nazan Kesal, Mahir Gunşıray ve Zerrin Nişanı gibi isimler bulunmaktadır. Dizinin konusu ise bekâr bir anne olan Fazilet Hanım’ın kızları için kurduğu hayalleri anlatmaktadır. Kızları için zengin bir gelecek planlayan Fazilet Hanım, kendini ve kızlarını birden zengin bir aile ile iç içe bulmuştur. Bu süreç ise kızı Ece’nin ünlü olmak hayalleri ile birlikte gelişmiştir. Dizinin bolca entrika içermesi ve şaşırtan olayları izleyiciler kadar bilirkişilerce de beğenilmektedir.

Fazilet Hanım ve Kızları oyuncu alımları
nı sürdüren ajansımızın yeni yüzlere ihtiyacı bulunmaktadır.
Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde yer almak isteyen oyuncuların ajansımıza başvurularını iletmeleri gerekmektedir. Cast ajansımız sistematik ve düzenli bir işleyişe sahip olduğu için her başvuruyu özenle değerlendirmektedir. Siz de dizi film oyunculuğuna iyi bir girişle adım atmak istiyorsanız ajansımızın Fazlilet Hanım ve Kızları dizisi oyuncu alımları için verdiği linki değerlendirebilirsiniz. Oyuncu adaylarına her zaman önem veren ajansımız, başvuru sürecinde de oyunculuk sürecinde de her daim oyuncularının arkasında durmaktadır. Fazilet hanım ve kızları dizisi için aranılan isim benim diyorsanız, ajansımızın başvuru formunu eksiksiz olarak doldurup bize göndermeniz gerekmektedir

Fazilet Hanım ve Kızları Dizisi Cast Ajans Başvurusu