Fi Dizisi

01-06-2018

Fi dizisi, başarılı yazar Azra Kohen ‘in yazmış olduğu Fi, Çi, Pi üçlemesinin ilk kitabından uyarlanmıştır. Kaliteli bir altyapıya sahip olan Fi, konusu ve yazarın senaryoyu desteklemesi sayesinde alanında oldukça iddialıdır. 

Fi dizisi, başarılı yazar Azra Kohen ‘in yazmış olduğu Fi, Çi, Pi üçlemesinin ilk kitabından uyarlanmıştır. Kaliteli bir altyapıya sahip olan Fi, konusu ve yazarın senaryoyu desteklemesi sayesinde alanında oldukça iddialıdır. Dizinin konusu Can Manay’ın yaşamı etrafında şekillenmektedir. Can Manay, televizyon ekranlarında çıkan aynı zamanda da kaliteli bir üniversitede ders veren bir psikiyatrdır. Herkes tarafından tanınan ve söylediklerine önem verilen Can Manay’ın iç yüzü ise görünenden oldukça farklıdır. Can’ın insanlardan sakladığı yüzü, dans bölümü öğrencisi olan Duru ile tanışması ile ortaya çıkacaktır. Duru’yu sevilisi Deniz’den ayırmak için çeşitli yollar izleyen Can, aynı zamanda kendi felaketi için de çalıştığının farkında olmayacaktır. Dizide kaliteli çekimler ve başarılı oyunculuklar dikkat çekmektedir.

Duru, güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, Can Manay ise deneyimli isim Ozan Güven tarafından canlandırılmaktadır.
Fi dizisi üniversite çekimlerini ve kalabalık ortamları da içerdiği için kadrosunda sürekli olarak yeni isimler katmaktadır. Cast ajansımız Fi dizisi oyuncu alımları için bir eleme süreci yürütmektedir. Tecrübeli ya da tecrübesiz adayların Fi oyuncu alımları başvurularını beklemekteyiz. Dizinin yabancı ülkelere satılma oranının oldukça yüksek olması yeni yüzlerin tanınmasına da büyük oranda fayda sağlayacaktır. Bu nedenle cast ajansımız tarafından gerçekleştirilen Fi dizisi oyuncu alımlarını değerlendirmenizi öneririz. Yazının sonunda yer alan link sizleri başvuru formuna götürecek olan bağlantıyı içermektedir.

Fi Dizisi Cast Ajans Başvurusu