İstanbullu Gelin Dizisi

01-06-2018

Star TV ekranlarında gösterilen İstanbullu Gelin dizisi için oyuncu alımlarımız başlamıştır. Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan İstanbullu Gelin için her yaş grubundan oyunculuk başvurularını değerlendirmektedir. 

Star TV ekranlarında gösterilen İstanbullu Gelin dizisi için oyuncu alımlarımız başlamıştır. Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan İstanbullu Gelin için her yaş grubundan oyunculuk başvurularını değerlendirmektedir. Yeni sezonda da yerini kimseye kaptırmayacak olan İstanbullu Gelin kadrosunda yeni yüzleri katarak kendini tazeleyecektir. Deneyimli ya da deneyimsiz oyuncular İstanbullu Gelin oyuncu alımları için cast ajansımızın başvuru formunu doldurabilirler. İstanbullu gelin dizisinin başarısının arkasında yatan en büyük sebeplerden biri, dizinin gerçek bir hikâyeden uyarlanmasıdır. Senaryo iyi bir ekiple birleşince başarı da beraberinde gelmiştir. Dizide oldukça zengin bir iş adamı Faruk ve kendi halinde genç bir kız olan Süreyya’nın aşkları konu alınmıştır. Çiftin aşkında da evliliklerinde de yaşadıkları zorluklar hiç sona ermemektedir. Aksiyon, dram ve heyecanın hüküm sürdüğü İstanbullu Gelin’in yeni bölümleri büyük bir merakla beklenmektedir.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Aslı Enver, Özcan Deniz, Salih Bademci, Murat Akpınar, İpek Bilgin ve Fırat Tanış gibi isimler bulunmaktadır. Siz de usta isimlerle aynı projede yer almak istiyorsanız cast ajansımızın İstanbullu Gelin dizisi oyuncu alımlarına göz atmalısınız. Bursa’nın tarihi mekânları ile süslenmiş olan dizi sayesinde başarılı bir oyunculuk kariyerine adım atmak mümkündür. Çıktığınız oyunculuk kariyeri yolunda ajansımızın başvurularını değerlendirerek ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. İlanımızın devamında bulunan İstanbullu Gelin başvuru formunu doldurarak dizi oyunculuğu için ilk adımı atmış olacaksınız.

İstanbullu Gelin Dizisi Cast Ajans Başvurusu