Jet Sosyete Dizisi

01-06-2018

Star TV ekranlarında izlenme rekorları kıran Jet Sosyete dizisi için oyuncu alımlarımız başlamıştır. Jet Sosyete dizisinde oyunculuk yapmak isteyen deneyimli ya da deneyimsiz adayların başvurularını bekliyoruz

Star TV ekranlarında izlenme rekorları kıran Jet Sosyete dizisi için oyuncu alımlarımız başlamıştır. Jet Sosyete dizisinde oyunculuk yapmak isteyen deneyimli ya da deneyimsiz adayların başvurularını bekliyoruz. Başvuru formumuz ilanımızın devamında bulunmaktadır. Jet Sosyete, komedinin en başarılı kadınlarından biri olan Gülse Birsel imzası taşımaktadır. Gülse Birsel, senaristliğini yaptığı Jet Sosyete dizisinin aynı zamanda oyuncuları arasında da yer almaktadır. Dizinin yönetmenliğini ise komedi filmlerinin usta yönetmeni Hakan Algül üstlenmiş durumdadır.  Dizi konu olarak şirketin bir elemanının genel müdürlüğe olan ani yükselişini anlatmaktadır. Adeta bir gecede gecekondu hayatlarını terk edip şirketin onlar için tahsis ettiği villaya taşınan aile oldukça komik bir uyum süreci yaşayacaktır.

Jet sosyete içerisinde göze batmamak için türlü kılıklara giren aile üyeleri izleyicilere bir gülme garantisi vermektedir. Oyunculuk kariyerlerine bir komedi dizisi ile başlamak isteyen adaylar cast ajansımızın Jet Sosyete oyuncu alımları ilanlarına göz atmalıdır. Ajansımız bu konuda her yaştan oyunculuk sevdalısının başvurularını incelemektedir. İlanımızı dikkate alan oyuncu adayları Jet Sosyete dizisi oyuncu alımları linkine tıklayabilirler. Link, ajansımız tarafından hazırlanan başvuru formunu ekranlara getirecektir. Başvuru formu sizlere ulaşmamızın anahtarı olduğu için formda bulunan bilgileri gerçekleri yansıtacak şekilde doldurmanızı rica etmekteyiz. Bunun haricinde gerekli aşamaları geçen başvurular sonrasında, oyuncuların gelecek bölümlerde Jet Sosyete ’de yer almasının önünde bir engel bulunmamaktadır.

Jet Sosyete Dizisi Cast Ajans Başvurusu